طراحی سایت شخصی

این روزها شبکه‌ های اجتماعی برای معرفی اشخاص به خوبی عمل می‌کنند. ولی با این که این شبکه‌های اجتماعی این مورد را به خوبی ایفا می‌کنند، همچنان یک وب‌سایت شخصی با دامنه انحصاری بهتر می‌تواند شخص مذکور را معرفی کند و مفیدتر واقع شود. وب سایت‌های شخصی یکی از راه‌ها آسان ساخت رزومه و ارائه نمونه کار در دنیای وب است، با پیاده سازی یک وب سایت شخصی خواهید توانست در مدت زمان کوتاهی مهارت، زومه و… خود را برای هزاران نفر به نمایش بگذارید. سئو کردن وب سایت‌های شخصی به دلیل آن که رقیب خاصی ندارید بسیار ساده‌تر از دیگر وب سایت‌ها است. هر شخصی که می‌خواهد رزومه و مهارت خود را به افراد حاضر در اینترنت نشان بدهد و از این راه کسب درآمد کند داشتن یک وب سایت شخصی برایش لازم و ضروری است. از جمله افرادی که می‌توانند وب سایت شخصی داشته باشند می‌توان به افراد زیر اشاره کرد. 

 • نویسندگان
 • هنرمندان
 • اشخاص معمولی
 • معلمان
 • افراد فری‌لنسر
 • پزشکان 
 • متخصصان
 • افراد فنی
 • و…
یک وب سایت شخصی اگر به خوبی طراحی و پیاده سازی شده باشد به خوبی می‌تواند باعث شود که شما به انبوهی از افراد شناسانده شوید. وب سایت‌های شخصی برای کاربردها و مقاصد خاصی طراحی می‌شوند اما بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین دلیل طراحی وب سایت‌های شخصی را می‌توان به نمایش گذاشتن مهارت و ساخت رزومه در نظر گرفت. هزینه ساخت وب سایت شخصی به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد اما در حالت معمول ساخت یک وب سایت شخصی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا 10.000.000 تومان هزینه داشته باشد. 
اگر بخواهیم امکانات یک وب سایت شخصی را نام ببریم به مواردی از جمله گزینه‌های زیر باید اشاره کنیم: قابلیت درج محتوا، قابلیت دسته بندی محتوا، امکان ساخت رزومه، امکان درج تصاویر، امکان گذاشتن نمونه کار، داشتن صفحه درباره من و تماس با من، طراحی زیبا و… . یک وب سایت شخصی را زمانی می‌توان گفت برای شما کارکرد دارد که به خوبی با اصول سئو پیاده سازی شده باشد. 

طراحی سایت شخصی برای چه افرادی مناسب است؟

اشخاصی چون هنرمندان، عکاسان، نویسنده‌ها، برنامه‌نویسان و هر نوع از اشخاصی که در یک زمینه به خصوص فعالیت می‌کنند، می‌توانند سایتی شخصی برای معرفی آثار و فعالیت‌های خود داشته باشند. همچنین اشخاصی چون پزشکان، اساتید دانشگاه و محققان نیز می‌توانند با داشتن یک وب‌سایت شخصی رزومه و مدارک خود را به مخاطبان معرفی کنند.

وب سایت شخصی چیست؟

وب سایت‌ها را می‌توان به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. وب سایت‌های شخصی نوعی از وب سایت‌ها هستند که عموما برای معرفی افراد از آن استفاده می‌شود. عنصر اصلی در ساخت وب سایت شخصی معرفی افراد است. افراد مختلفی برای معرفی خود در دنیای آنلاین نیاز به طراحی وب سایت شخصی دارند:

 • اساتید دانشگاه
 • بازیگران
 • افراد معروف و شناخته شده
 • افراد فنی و داری تخصص خاص
 • دانشجویان
 • مخترعان
 • طراحی سایت شخصی برای وکلا
 • طراحی سایت شخصی برای ورزشکاران
 • طراحی سایت برای نویسنده‌ها
 • طراحی سایت برای هنرمندان
 • طراحی سایت برای پزشکان
 • طراحی سایت برای افرادی که کتابی چاپ کرده‌اند

و هر شخصی که به دنبال معرفی خود در اینترنت باشد می‌تواند این کار را با طراحی وب سایت شخصی انجام دهد.

معرفی شدن کسب و کار و همچنین تخصص‌های فرد در وب سایت شخصی اولین دستاوردی است که با طراحی و پیاده سازی وب سایت رزومه اتفاق خواهد افتاد.

کاربردهای وب سایت شخصی

یک وب سایت شخصی در حالت کلی می‌تواند معرفی کننده شخص باشد و همچنین می‌تواند خدماتی که فرد ارائه می‌دهد را به نمایش بگذارد.

 • نمایش دهنده آثار شخصی و فعالیت‌های شخص
 • ایجاد پرتفولیو شخصی
 • ایجاد رزومه شخصی
 • نمایش توانمندی‌ها
 • و…

چرا نیاز به طراحی سایت شخصی وجود دارد؟

با پیشرفت هر چه بیشتر فضای مجازی و استفاده روزافزون مردم از این فضا، فضای مجازی به مکانی گسترده و بزرگ برای معرفی شغل و فعالیت‌ها و به نوعی تبلیغات برای کار خود شده است. دلایل بسیاری وجود دارد که نیاز به طراحی سایت شخصی را نشان می‌دهد و در ادامه به معرفی این دلایل پرداخته‌ایم.

این روزها بیشتر مردم برای استفاده از خدمات یک فرد در هر حوزه‌ای، نام وی را در گوگل و یا هر موتور جستجوی قدرتمند دیگری چون گوگل سرچ می‌کنند تا با رزومه و فعالیت او بهتر آشنا شوند. به طور مثال اگر فردی وکیلی را به عنوان یک وکیل خوب معرفی کند، افراد تنها به گفته وی اعتماد نکرده و برای سپردن کارهای حقوقی خود به وکیل مذکور، به دنبال آشنا شدن با مدارک تحصیلی و سوابق او می‌روند. وجود یک وب‌سایت در این زمینه می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد زیرا چه با جستجو در اینترنت و چه دریافت آدرس سایت وکیل توسط شخص معرفی کننده، فرد به راحتی می‌تواند با سوابق و رزومه وکیل مذکور آشنا شود.

به زبان دیگر می‌توان گفت یک سایت شخصی تبدیل به رزومه‌ای دیجیتال می‌شود که هر لحظه و هر زمان در اختیار مخاطبان است و دیگر نیاز به ارسال رزومه به صورت تک به تک برای هر فرد نخواهد بود. همچنین وب‌سایت شخصی در مقایسه با یک فایل نوشته شده از رزومه، بسیار بیشتر می‌تواند توانایی‌های شما را در معرض معرفی قرار دهد.

وب‌سایت‌های شخصی می‌توانند حس اطمینان را در وجود مخاطبان به وجود آورند. زمانی که نام شما به عنوان یک نویسنده، برنامه‌نویس، وکیل، پزشک و … در گوگل سرچ می‌شود، مشاهده وب‌سایت شخصی همراه با یک دامنه اختصاصی موجب افزایش اطمینان فرد به تجربه و مهارت‌های شما می‌شود. همچنین مطالعه نظرات دیگر افراد در رابطه با مهارت‌های شما می‌تواند شناخت بهتری را برای مخاطب به وجود آورد.

هزینه طراحی سایت شخصی چگونه محاسبه می‌شود؟

شاید تصور کنید که طراحی سایت شخصی نسبت به سایت‌های فروشگاهی کار سخت‌تری باشد ولی در نهایت طراحی سایت شخصی نیز می‌تواند با توجه به نیازهای مشتری کار پیچیده‌ای محسوب شود. اگر مشتری درخواست کاری منحصر به فرد را بدهد و نیازهایی که برای سایت شخصی خود دارد بسیار بیشتر از حالت معمول سایت‌های شخصی باشد، قیمت آن نسبت به حالت معمول پیدا می‌کند. به همین دلیل هزینه طراحی سایت شخصی را نمی‌توان به صورت دقیق اعلام کرد و لازم است پس از صحبت بین شرکت و مشتری و بررسی نیازهای وی، هزینه نهایی اعلام شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که سایت شخصی به منزله یک رزومه مجازی تلقی می‌شود از این رو توجه به کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در نتیجه بهتر است تنها به دلیل ارزان‌تر بودن قیمت اعلام شده توسط یک شرکت به سمت استفاده از خدمات آن شرکت جذب نشوید. قیمت معقول در کنار کیفیت خوب است که می‌تواند شما را به هدفتان برساند.

چه مواردی می‌تواند به موفقیت بیشتر یک سایت شخصی کمک کند؟

محتوای مناسب: برای سایت‌های شخصی محتوای مناسب دارای اهمیت بسیاری است زیرا با محتواست که می‌توان یک سایت شخصی را معرفی کرد. به طور مثال اگر شما به عنوان یک پزشک یک سایت شخصی داشته باشید ولی سوابق و مدارک تحصیلی خود را به صورت مناسب در سایت عرضه نکرده باشید، سایت مذکور نمی‌تواند در زمره یک رزومه دیجیتال برای شما کار کند. از این رو لازم است از محتواهای متنی، تصویری و ویدیویی در کنار هم استفاده کرده تا بهترین نتیجه در رابطه با سایت شخصی حاصل شود.

اشتراک‌گذاری نمونه کارها: در صورتی که فرد به عنوان عکاس، نویسنده، برنامه‌نویس، متخصص تغذیه، جراح زیبایی و از این دست موارد فعالیت می‌کند لازم است یک بخش از صفحه اصلی وب‌سایت شخصی به معرفی نمونه کارهای وی پرداخته شود. گفتنی است در صورتی که فرد صاحب سایت نمونه کارهای بسیاری دارد نباید تمامی آن‌ها در صفحه اصلی نمایش داده دهد بلکه لازم است چندین مورد از نمونه کارها در صفحه اصلی نمایش داده شده و برای مشاهده باقی آن‌ها مخاطب به صفحه نمونه کارها مراجعه کند.

قرار دادن لینک شبکه‌های اجتماعی در وب‌سایت: برخی از افراد به کمک شبکه‌های اجتماعی راحت‌تر می‌توانند با فرد صاحب سایت آشنا شوند. به همین دلیل لازم است فرد صاحب سایت در شبکه‌های مجازی معروف نیز در کنار وب‌سایت خود فعالیت داشته باشد و لینک این شبکه‌های اجتماعی را در وب‌سایت قرار دهد تا مخاطبانی که به دنبال شبکه‌های اجتماعی وی هستند به کمک وب‌سایت بتوانند به آدرس آن‌ها دسترسی داشته باشند. همچنین از آن جایی که نظر دادن در شبکه‌های اجتماعی راحت‌تر از سایت‌هاست، با قرار دادن لینک شبکه‌های اجتماعی در یک بخش خوب سایت، نظر دیگر مشتریان نیز به مخاطب نشان داده می‌شود تا وی راحت‌تر بتواند به فرد مذکور و مهارت‌هایش اطمینان کنند.

آپلود مقالات و اخبار مرتبط به حوزه کاری: اگر در بخش وبلاگ سایت اخبار جدیدی که در حوزه کاری مذکور اتفاق افتاده است آپلود شود، مردم بیشتری به مهارت‌های فرد صاحب سایت اطمینان می‌کنند. گفتنی است در صورتی که این مقالات به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند، باید ترجمه شده آن‌ها در وبلاگ خود قرار داده شوند.

ریسپانسیو بودن سایت: ریسپانسیو و یا واکنش‌‌گرا بودن سایت نه فقط برای یک سایت شخصی بلکه برای تمامی سایت‌‌ها از واجبات است زیرا امروزه درصد بالایی از مردم از گوشی خود برای وب‌‌گردی استفاده می‌‌کنند و در صورتی که وب‌‌سایتی نتواند به خوبی بر روی گوشی اجرا شود، مخاطبان بسیاری را از دست خواهد داد.  

امکانات وب سایت شخصی

یک وب سایت شخصی را زمانی می‌توان گفت که حرفه‌ای و مناسب پیاده سازی شده است که از امکانات زیر برخوردار باشد.

نمایش اطلاعات کامل فرد

اولین هدف و ویژگی یک وب سایت شخصی را می‌توان نمایش کامل اطلاعات فرد در نظر گرفت وب سایت فردی که از بخش نمایش اطلاعات برخوردار نباشد به خوبی نخواهد توانست به هدف خود، یعنی نمایش اطلاعات فرد دست پیدا کند. اصلی‌ترین صفحه یعنی همان صفحه اصلی وب سایت باید محلی باشد که تمام اطلاعات از قبیل رزومه فرد در این صفحه به صورت کامل نوشته و طراحی شده باشد.

طراحی صفحه درباره من

در صفحه درباره من وب سایت شخصی باید رزومه کاملی از فرد به نمایش گذاشته شود. یک وب سایت شخصی رزومه، باید در رابطه با آن فرد اطلاعات کاملی را ارائه دهد. عدم ارائه اطلاعات درست و مناسب باعث خواهد شد که وب سایت شخصی کارکرد مناسبی نداشته باشد.

طراحی صفحه تماس با من

در صفحه تماس با من وب سایت شخصی باید تمام راه‌های برقراری تماس با شخص بارگزاری شود. عدم برخورداری وب سایت شخصی از صفحه تماس با من می‌تواند باعث شود. که کاربران و افرادی که

طراحی گرافیکی و زیبا وب سایت شخصی

درست است که تمامی وب سایت‌هایی که طراحی می‌شوند باید از ظاهر گرافیکی مناسبی برخوردار باشند، اما داشتن طراحی گرافیکی عالی برای یک وب سایت شخصی از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است.

تیم طراحی گرافیک ساخت سایت وب دیزاینر با طراحی بیش از 1000 وب سایت توانسته است طراحی وب سایت‌های خود را با بالاترین کیفیت و عالی‌ترین قیمت انجام دهد.

بخش مقالات وب سایت شخصی

یکی از دیگر امکاناتی که باید تمامی وبسایت‌های شخصی از آن برخوردار باشند، بخش مقالات وب سایت است. در بخش مقالات وب سایت مدیر و اداره کننده وب سایت می‌تواند اخبار و اطلاعات فنی و غیره که دوست دارد در رابطه با کسب و کار خود و حتی اطلاعات فردی خود را در معرض نمایش عموم افراد قرار دهد.

گالری تصاویر وب سایت شخصی

وجود گالری تصاویر در یک وب سایت شخصی می‌تواند تا اندازه زیادی به موفقیت وب سایت کمک کند. با استفاده از این بخش خواهید توانست اطلاعات کاربردی و مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهید و به این صورت از مقام‌های کسب کرده و همچنین رتبه‌های گرفته شده دیگران را آگاه کنید.

طراحی سایت شخصی بر اساس سئو

یک وب سایتی را می‌توان گفت که توانایی کار حرفه‌ای و مناسب را خواهد داشت که بتواند اصول و مفاهیم سئو را در آن به خوبی پیاده سازی کرد. وب سایت شخصی سئو محور اگر باشد می‌تواند تنها با چند محتوا در همان ماه‌های ابتدایی جایگاه مناسبی در صفحه نتایج گوگل کسب کند.

امکان درج کامنت در وب سایت

برای درگیر کردن کاربران با وب سایت خود و همچنین برخورداری وب سایت از این قبیل امکانات می‌توانید از بخش کامنت‌های وب سایت‌های شخصی استفاده کنید. حتما در زمان طراحی وب سایت از طراح وب سایت شخصی خود بخواهید که امکان درج کامنت را در وب سایت شما پیاده سازی کند تا به این وسیله بتوانید از نظرات کاربران آگاه و مطلع شوید.

طراحی سایت شخصی رسپانسیو

دیگر بیش از نیمی از کاربران با استفاده از موبایل و تبلت در وب سایت‌ها گردش می‌کنند وب سایت شخصی که به صورت رسپانسیو طراحی نشده باشد کاربران چندانی را به سمت خود نخواهد کشید و این موضوع باعث خواهد شد که رتبه وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل نیز کاهش پیدا کند.

تیم طراحی سایت وب دیزاینر با طراحی سایت شخصی رسپانسیو آماده ارائه مشاوره رایگان به شما است.

مدیریت آسان وب سایت شخصی

از دیگر ویژگی‌هایی که باید یک وب سایت شخصی داشته باشد می‌توان به مدیریت آسان آن اشاره کرد. وب سایت شخصی باید به آسان‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن قابلیت مدیریت داشته باشد چرا که هر فرد و هر شخص در حال حاضر نیاز به یک وب سایت شخصی دارد.

روند طراحی وب سایت شخصی

طراحی و پیاده سازی هر وب سایت وابسته به آن که از چه امکاناتی برخوردار است دارای مراحل مختلفی است که در ادامه برای پیاده سازی وب سایت شخصی مراحل ساخت پروژه تا تحویل به مشتری را برایتان بیان خواهیم کرد.

 1. درخواست ساخت سایت
 2. دریافت اطلاعات اولیه
 3. ثبت سفارش وب سایت شخصی
 4. پیاده سازی طراحی اولیه
 5. تایید وب سایت
 6. بارگزاری محتوا وب سایت
 7. سئو وب سایت شخصی
 8. تست نهایی و تحویل پروژه طراحی سایت شخصی

تشخیص سایت شخصی و رزومه‌ای

وب سایت‌های شخصی و رزومه‌ای دو نوع از پرطرفدارترین وب سایت‌ها هستند. این وب سایت‌ها در ظاهر و باطن دارای تفاوت‌هایی هستند. وب سایت‌های شخصی عموما دامنه‌هایی با نام یا نام خانوادگی فرد دارند. این درحالی است که وب سایت‌های روزمه‌ای دامنه‌ای بر اساس کاری که فرد ارائه می‌دهد یا وب سایت برای آن طراحی و پیاده سازی شده است نام گذاری می‌شوند.

صفحه اصلی وب سایت‌های شخصی دارای اطلاعات شخصی فرد است، این در حالی است که صفحه اصلی وب سایت‌های رزومه‌ای از نمونه کار پر است. وجود بخش تماس با من و درباره من در وب سایت‌های شخصی آخرین موردی است که می‌توانید به وسیله آن تشخیص دهید یک وب سایت شخصی است یا رزومه‌ای.

هزینه طراحی سایت شخصی

با این حال عواملی وجود دارد که می‌تواند بر روی تعرفه طراحی سایت شخصی تاثیر بگذارد. با دانستن عوامل موثر بر قیمت ساخت سایت شخصی می‌توانید راحت‌تر اقدام به برآورد هزینه طراحی سایت کنید. اگر به دنبال نحوه قیمت گذاری طراحی سایت هستید تک تک عوامل زیر را بررسی کرده و از شرکت طراحی سایت بخواهید که به صورت شفاف و دقیق در قرارداد طراحی سایت شخصی ذکر شود که تک تک هزینه‌ های ساخت سایت شخصی مربوط به چه بخش‌هایی می‌شود.

هزینه طراحی سایت با وردپرس با قیمت طراحی سایت با php متفاوت است

بیشترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت ساخت سایت شخصی نوع CMS سایت است. سایت‌هایی که با php طراحی می‌شوند پرهزینه‌تر از سایت‌های وردپرسی هستند چراکه پرهزینه‌ترین قسمت طراحی سایت به بخش برنامه نویسی آن مربوط می‌شود. از همین‌رو اغلب افراد برای طراحی سایت شخصی ترجیح می‌دهند که از cmsهای آماده مانند وردپرس استفاده کنند. هزینه طراحی سایت با وردپرس آن هم برای یک سایت شخصی معقول‌تر از قیمت طراحی سایت با php است. نحوه قیمت گذاری طراحی سایت های وردپرسی نیز با توجه به عوامل متعددی تعیین می‌شود. سایت‌های وردپرسی با تعرفه 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان طراحی می‌شوند.

گرافیک سایت

از دیگر عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت شخصی ظاهر و گرافیک سایت است. طراحی رابط کاربری یا همان UI یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سایتی علی‌الخصوص سایت‌های شخصی است که بخشی از هزینه‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. یک طراح سایت می‌تواند تا حدود زیادی این بخش را به نحواحسن اجرا کند اما اگر یک سایت فوق حرفه‌ای با گرافیک عالی بخواهید باید طراحی UI آن را به یک گرافیست ماهر بسپارید که این اقدام قیمت سفارش طراحی سایت شخصی را افزایش می‌دهد.

دامنه و هاست سایت

هزینه ثبت دامنه و خرید هاست را نیز باید در جدول قیمت طراحی سایت لحاظ کنید. لازم به ذکر است که هزینه ثبت دامنه ir. از هزینه ثبت دامنه‌های com. کمتر است. هزینه خرید هاست نیز با توجه به فضایی که برای سایت نیاز دارید متغیر است. هاست به فضای میزبانی سایت گفته می‌شود و انتخاب یک هاست مناسب به حجم اطلاعاتی که قرار است بر روی سایت منتشر شود و میزان بازدید سایت بستگی دارد. هرچه هاست قوی‌تری خریداری کنید، هزینه طراحی سایت شخصی نیز بیشتر خواهد شد.

هزینه‌های جانبی پس از طراحی سایت شخصی؛ هزینه تولید محتوا و سئو

توجه داشته باشید که هزینه راه اندازی یک سایت شخصی تنها به تعرفه‌های مربوط به طراحی ختم نمی‌شود چراکه یک سایت طراحی شده خالی از محتوا یا بهینه نشده به هیچ کارتان نخواهد آمد! پس از طراحی سایت شخصی باید برای سایت اقدام به تولید محتوا کنید. اگر خودتان در این زمینه دانشی ندارید، می‌توانید به شرکت‌های فعال در حوزه محتوا سفارش تولید محتوا دهید. از دیگر هزینه‌های جانبی طراحی سایت باید به بهینه سازی سایت اشاره کرد.

یک سایت اگر به نحواحسن طراحی شود و محتوای کاربردی نیز در آن بارگذاری شود، بدون بهینه سازی سایت شانس دیده شدن آن محتوا بسیار پایین است. به همین خاطر است که اغلب کارفرمایان در قرارداد طراحی سایت شخصی سئو و تولید محتوا را نیز لحاظ می‌کنند.

پشتیبانی سایت

از دیگر عواملی که در جدول قیمت طراحی سایت وجود دارد و بر روی تعرفه نهایی تاثیر می‌گذارد خدمات پشتیبانی سایت است. همه سایت‌ها پس از طراحی به پشتیبانی نیاز دارند. پشتیبانی سایت بخش‌هایی چون رفع ایرادات فنی سایت، بروزرسانی‎، ایجاد تغییرات لازم و… را شامل می‌شود. چنانچه از پشتیبان سایت بهره‌مند شوید به محض بروز یک مشکل فنی در سایت می‌توانید آن را با کمک پشتیبان سایت خود رفع کنید. فراموش نکنید که اگرچه پشتیبانی سایت هزینه طراحی سایت شخصی را مقداری افزایش می‌دهد، اما بدون داشتن پشتیبان و در صورت مشکل‌دار شدن سایت باید هزینه‌ای بیشتری برای رفع ایرادات آن پرداخت کنید.

 

اگر به فکر رونق کسب و کار و همچنین شناساندن خود به افراد مختلفی هستید، داشتن یک وب سایت شخصی آسان‌ترین راه و بهترین راه است. با ساخت یک وب سایت شخصی به راحتی می‌توانید رزومه شخصی خود را در دنیای وب به وجود آورید. 

یک وب سایت شخصی مانند یک رزومه آنلاین است که هرچه را که بخواهید می‌توانید برای افراد حاضر در اینترنت به نمایش بگذارید. از جمله مزیت‌های داشتن وب سایت شخصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. 

 • حرفه‌ای نشان دادن مهارت‌ها
 • رشد سریع کسب و کار
 • شناختن شما به عنوان یک فرد فعال در اینترنت
 • داشتن رزومه آنلاین
 • ارائه محتوای مورد نظر در سطح وب
 • و…

در یک وب سایت شخصی عموما مواردی از قبیل اطلاعات شخصی، مهارت‌ها، رزومه، اطلاعات تماس، میزان تحصیلات، سابقه کاری و… قرار می‌گیرد. وبلاگ‌های شخصی در حال حاضر بهترین محل برای نمایش دادن مهارت‌ها و توانایی‌ها به دیگر افراد است. 

عموما در وب سایت‌های شخصی صفحه‌ای به عنوان صفحه پروفایل شخصی طراحی می‌شود که در این صفحه اطلاعات مورد نظراتان را می‌توانید قرار دهید. برای داشتن وب سایت شخصی اختصاصی خود همین حالا با ما تماس بگیرید.

وب سایت‌های شخصی محلی برای به نمایش گذاشتن روزمه کاری و روزمه فردی افراد است. وابسته به آن که تخصص شما چه است و چه مهارتی را دوست دارید با دیگران به اشتراک بگذارید می‌توانید به راحتی رزومه شخصی خود را در وب سایت شخصی پیاده سازی کنید. 

طراحی وب سایت شخصی در حالت عادی چیزی بین 20 الی 30 روز به زمان نیاز دارد، هر چند که وب سایت‌های شخصی که از طراحی مناسب و حرفه‌ای برخوردار باشند طبیعتا به زمان بسیاری بیشتری نخواهد خواهند داشت. 

وب سایت‌های شخصی گونه‌ای از وب سایت‌ها هستند که اصلی‌ترین دلیل ایجاد شدن آن‌ها معرفی مهارت‌ها و روزمه افراد است. یک وب سایت شخصی می‌تواند امکانات مختلفی داشته باشد و بنابر سلیقه فرد این امکانات می‌تواند زیاد یا کم شود. یک وب سایت شخصی که استاندارد طراحی شده باشد حتما باید دارای بخش رزومه شخصی و نمونه کار باشد. 

4.5/5 - (2 امتیاز)