درباره ما

گروه برنامه نویسی و طراحی سایت وب دیزاینر فعالیت رسمی خود را از سال 1395 با تیمی 4 نفره شروع کرده است. تلاش و پشتکار عالی تیم وب دیزاینر و ارائه خدمات با کیفیت در این چند سال باعث رشد روز افزون تیم طراحی سایت شد. در حال حاضر تیم وب دیزانیر تنها یک دپارتمان کوچک از آژانس دیجیتال مارکتینگ است. خدمات عالی و با کیفیت را اینبار با ما تجربه کنید. 

داستان تیم شدن سلام سلایت را بخوانید!

دغدغه‌ها و کسب و کارهای زیادی به فرک چند جوان چند سال پیش وجود داشت و دارد. دغدغه ارائه وب سایت و خدمات سئو، محتوا و خدمات سوشال مارکتینگ در یک بستر جامع و حرفه‌ای باعث شده که تیم آژانس دیجیتال مارکینگ شکل بگیرد. طولی نکشید که این تیم توانست پروژه‌ها و کارهای بزرگی در حد و اندازه استعداد و لیاقت خود اجرا کند. ما آن هستیم که آرزویش را داشتیم. 

0 +
ساعت تجربه یادگیری
0 +
کلاس آموزش ساخت سایت
0 +
یادگیری مستمر
0 %
رضایت مشتریان
تیم ما را بهتر بشناسید

خلاقیت و هنر وب دیزاینر از سرپنجه‌های همکارانمان نشات می‌گیرد!

مجتبی ملاکی طراح گرافیک
مجتبی ملاکی

مدیر دپارتمان گرافیک

ابوالفضل ملاکی کارشناس سئو
ابوالفضل ملاکی

مدیر دپارتمان سئو

معصومه لشکری پور

مدیر دپارتمان طراحی سایت

فائزه اسماعیل زاده

کارشناس محتوا

جای شما اینجاست!

کارشناس محتوا

جای شما اینجاست!

کارشناس محتوا

دنیای وب امروز با چند سال پیش تفاوت‌های بسیاری کرده است. دیگر تنها داشتن یک وب سایت مزیت به حساب نمی‌آید و برای داشتن یک کسب و کار فعال و حرفه‌ای نیاز است که وب سایت موارد مختلفی در آن رعایت شده باشد. یک وب سایت در حال حاضر باید قابلیت‌های سئو شدن را داشته باشد. طراحی سایت با اصول سئو یکی از تخصص‌های تیم طراحی سایت وب دیزاینر است. 

ارائه محتوای مناسب و حرفه‌ای از همان ابتدای شروع به کار یکی از برگ‌های برنده وب سایت‌هایی است که توسط تیم طراحی سایت وب دیزاینر ساخته می‌شوند. حضور تیم تولید محتوا در کار تیم طراحی سایت باعث ارائه وب سایت‌های حرفه‌ای است. 

نمونه کارهای ما

برای انتخاب خدمات وب دیزاینر کافی است چند نمونه از طراحی سایت‌های ما را مشاهده کنید! کارمان نمایان کننده کیفیت ارائه خدمات ماست!